Testing of Modal Window | Close it

مادربرد ایسوس (motherboard asus)

مادربرد ایسوس

ایسوس به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده مادربرد در جهان، افتخارات متعددی را در زمینه تولید مادربرد کسب کرده است.

چندی پیش به گزارش سایت فرانسوی Hardware کمپانی ایسوس کمترین نرخ بازگشت قطعه معیوب را در بین برند های معتبر تولید کننده مادربرد را کسب کرد. به کارگیری ایده های خلاق در تیم تحقیق و توسعه، استفاده از قطعات با کیفیت و در نظر گرفتن نیاز های مشتری، از مهمترین نقاط قوت این شرکت به حساب می آید.

سری ROG، بیشترین محبوبیت در بین اورکلاکرها

ایسوس به عنوان نخستین برند سازنده مادربرد های مخصوص بازی و اورکلاکینگ، نام خود را به عنوان محبوب ترین برند سازنده مادربرد در بین اورکلاکرها به ثبت رسانده است.

مادربرد ایسوس

طبق تحقیق در سایت Hwbot، دو سری از مادربرد ایسوس (Maximus و Rampage) ایسوس دارای بیشترین تعداد استفاده و ثبت نتیجه اورکلاکینگ در هر نسل نسبت به پرچمداران دیگر شرکت های تولید کننده مادربرد مخصوص اورکلاک است. استفاده از سخت افزار متناسب، ابزارهای ابداعی مخصوص اورکلاکینگ نظیر OC Panel، قطعات با کیفیت و از همه مهمتر بایوس پیشرفته، باعث شده تا این محبوبیت در نگاه قشر سخت پسند اورکلاکر باقی بماند.

نکته:

سری TUF، سازگاری و ماندگاری تحت سخت ترین و بدترین شرایط کاری

مادربرد ایسوس در سری جان سخت خود که با نام The Ultimate Force آنها را می شناسیم، ارتشی از جان سخت ترین سربازان خود را برای شدید ترین فشار کاری در بدترین شرایط آب و هوایی طراحی و تولید کرده است.

مادربرد ایسوس

این سری مادربرد ایسوس که با قطعاتی دارای استاندارد رده نظامی تولید می شوند، قبل از توزیع با بیش از ۷۰۰۰ ساعت تست سازگاری، بیش از ۱۰۰۰ تست سازگاری با دستگاه های مختلف، فشار و تکرار ۶۰ درصد بیشتر در آزمون ورود و خروج برای پورت های ورودی/خروجی (مانند پورت LAN و USB) نسبت به سایر مدلها برای تضمین دوام ورودی/خروجی ها، بیست درصد شرایط نامساعد تر دما و رطوبت نسبت به حالت استاندارد برای آزمون دما و رطوبت مورد سنجش قرار می گیرند.

قطعا TUF، نرم افزار های حرفه ای برای مدیریت دما، عملکرد و کارایی سیستم، گزارش گیری و عیب یابی جزء جزء قطعات، گارانتی ۳ ساله و از همه مهمتر ماندگاری مثال زدنی، این سری از مادربرد ها را به پایدار ترین مادربرد جهان تبدیل کرده است.

سری Pro Gaming، رفع عطش بازی با امکانات ROG و قیمتی مقرون به صرفه

در کالای ایسوس همواره محصولاتی متناسب با هر بودجه ای، وجود دارد. ویژگی اصلی سری Pro Gaming مادربرد ایسوس، دارا بودن تمامی امکانات مورد نیاز بازی مثل کارت شبکه حرفه ای، کارت صوتی، نرم افزار بهینه سازی و ظاهری، متناسب با سلیقه گیمرها بوده و این مادربرد ها را تبدیل به محصولی مقرون به صرفه برای تضمین پیروزی در ماراتن بازی تبدیل کرده است.

مادربرد ایسوس

سری Signature، قیمت مناسب، ماندگاری و کارایی برای کاربردهای اداری وخانگی

ایسوس کامل ترین و انعطاف پذیرترین سبد کالایی را برای کاربردهای اداری-خانگی دارا است. ابعاد متفاوت با قطعات با کیفیت، نیازسنجی و درنظر گرفتن تمام جهات نیاز کاربر، فراوانی محصول در این رده باعث شده تا عنوان پرفروش ترین برند مادربرد در جهان را به خود اختصاص دهد.

مادربرد ایسوس

عبادی ۹۶/۰۸/۰۱