بالا

وبلاگ

مقایسه دیباگر تستا نسبت به سایر کارتهای دیباگر چینی

در جدول مقایسه دیباگر تستا از مزیت های آن نسبت به نمونه های چینی موجود در بازار، تشخیص چندلایه ای اشکالات می باشد، بعنوان مثال عیب‌یاب های چینی فقط وجود خطا در بخش پل شمالی را تشخیص می دهند ولی تستا توان تشخیص دقیق و نمایش محل خرابی روی نقشه را نمایش می دهد. همچنین چینی ها خطاها را بصورت کد و به تعداد محدود نمایش می دهند، و تستا شرح کامل خطا به همراه نقشه و نمایش قطعات معیوب روی مادربرد را برای شما انجام می دهد.

مقایسه دیباگر تستا

کارت عیب یاب مادربرد رایانه تستا مدل TP510 مخصوص عیب‌یابی رایانه‌های رومیزی PC طراحی شده است و با تمام مادربوردهایی که پورت PCI دارند سازگار می‌باشد.

نحوه عملکرد این دیباگر بصورت آنلاین می باشد و اولین دیباگر هوشمند و آنلاین جهان محسوب می شود

از مزایای منحصر به فرد تستا قابلیت آپدیت دیتابیس بصورت ماهیانه و کاملا رایگان می باشد، در صورتی که خطایاب های چینی یک محصول با محدودیت های زیاد و عدم امکان ارتقاء می باشند. دیگر مزیت بزرگ تستا این است که خود دیباگر تستا قدرت و توان تشخیص نوع و مارک بایوس مادربرد را دارد و این خود یک توانایی منحصر بفرد بوده که با حل الگوریتم های پیچیده توسط مهندسین فنی و متخصصین شرکت رایان آزما اسپیناس نه تنها بعنوان یک دانش بومی در سطح کشور، بلکه در سطح جهان انحصاری و متمایز جلوه نموده است.

تستا اختراع ایرانی،‌تکنولوژی جهانی دستیار هوشمند تعمیرکاران کامپیوتر

[button color=”red” size=”medium” link=”http://test.testatools.com/pci-analyzer-tp510″ icon=”” target=”false”]سفارش خرید آنلاین + شرکت در قرعه کشی[/button]

 

بدون نظر

ثبت دیدگاه